Bizler, işimizde en iyisini yapma amacında olan
Bir Ekibiz.

TABi Enerji̇ Hakkında

Amacımız, 27 yılı aşkın yurtiçi ve yurt dışındaki termik santralde edindiğimiz tecrübelerimiz sonucu oluşan “know-how” ımızı bilimsel yaklaşım ve en son teknolojilerle birleştirerek müşterilerimizin sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit edip en kısa zamanda en ekonomik çözümü üretmektir. TABİ Mühendislik ve Enerji Teknolojileri A.Ş. olarak yerli ve temiz enerji teknolojilerinde uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte en kritik işlemlerde dahil olmak üzere oluşturduğumuz çözümlerimizle kendi sektörümüzde rakipsiz ve öncü bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

TABi Enerji̇ Misyon

Enerji ve çevre…. Verimi yüksek çevre dostu termik santraller…. TABi Enerji termik santrallerde yaptığı ve yapacağı projelerle enerji sektöründe çevre farkındalığının ön planda bulundurulduğu, yeni teknolojilerin üretildiği ve uygulandığı yerli linyit ve temiz enerjiye katkıda bulunan santrallerle ülkenin enerjide dışa bağımlılığının azaltılmasını amaç edinmiştir.

TABi Enerji̇ Visyon

TABi Enerji olarak ülkemizin enerji alanında dışa bağımlılığının azaltılması adına yerli enerji kaynaklarımızın başında yer alan kömürün termik santrallerde çevre farkındalığı sağlıyarak  temiz ve verimli kömür teknolojileri uygulamasına katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiştir.

1993
Lehigh Üniversitesi Energy Reseach Center da enerji alanında çalışma hayatı başladı
ABD
1993
2000
Lehigh Enery LLC kuruldu
ABD
2000
2010
Tübitak Danışmanlık
TÜRKİYE
2010
2012
Türkiye ofisi açıldı
TÜRKİYE
2012
2017
TABİ Enerji kuruldu
TÜRKİYE
2017
2018
Little Ferry, NJ ofisi açıldı
ABD
2018

EKİBİMİZ

Yerli ve temiz enerji teknolojilerinde profesyonel ekibimizin her üyesi ve iş ortaklarımızla birlikte en kritik işlemlerde dahil olmak üzere  kendi sektörümüzde rakipsiz ve öncü bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Harun Bilirgen
Makine Mühendisi
HB1
Fatma Bilirgen
Makine Mühendisi
TABI_Associate_Fatma_Bilirgen_Small
Mustafa Atalay
AKOLAŞ
Enerji Mühendisi
Atalay photo
Fatih Güven
Makine Mühendisi
Gatig Guven
Gizem Ayvazoglu
AR-GE Personeli
gizem Ayvazoğlu resim3
Ceren Özdemi̇r
Biyolog
TABI_Associate_Ceren_Özdemi̇r_Small
Ryan Jorgensen
Proje Mühendisi
TABI_Associate_Ryan_Jorgensen_Small
Taha Mert Bilirgen
Global İlişkiler
Taha Bilirgen_pic2